Termal Su

" Baby icon ürünleri içerisinde bulunan termal suyu egenin kuzeyinde yer alan oksijeni ve
termal suları ile ünlü Kaz Dağlarından almaktadır. "

Mineral yönünden çok zengin olan bu termal kaplıcalar İdanın mitolojik tarihinde güzellik tanrıçası Afrodit’in cüzzam hastalığına yakalandıktan sonra eski güzelliğine tekrar bu kaplıcalarda kavuştuğu söylenir.

Mineraller ve selenyum gibi değerli içeriklerin birleşmesinden oluşan termal sular cildi rahatlatır yumuşatır ve anti oksidan etkisi sağlar.

Yüzyıllardır insanların şifalı etkileri nedeni ile kullandığı termal suları, baby icon markası olarak bizim için en kıymetlilerimiz olan bebeklerimizle buluşturuyoruz

Baby icon markası doğal içerikleri ve içeriğindeki termal su sayesinde bebeğinizin ve sizin cildinize yumuşaklık tazelik ve canlılık kazandırır. Ürünlerimizde termal suyun iyileştirici ve yatıştırıcı etkilerinden yararlanılmıştır.

Yeni doğanlar çocuklar yetişkinler ve hamile kadınlar gibi hassas ciltler için doğal mineraller ve elementler açısından zengin sudur. 

Termal su cilde en çok ihtiyacı olan nemi sağlar. Termal suyun içerisindeki mineraller kurumakta olan cilde nem kazandırmakta görevli böylece suyun yarattığı kuruluğu kaybeder termal su ile cilt ihtiyacı olan neme kavuşur.